FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI - Upevňovací díly od 3/1995 do 5/2006, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AHU, ANU, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tvar | opatřený drážkou |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| váha [g] | 36 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| váha [g] | 27 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 22,6 mm |
| váha [g] | 24 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1009649 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | vnější |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1 097 530 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | vnější |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 34,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 20,8 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,051 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 16,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 34 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,021 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 36 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| párová čísla výrobku | 271191 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 31,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,044 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 16,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1996 |
|---|---|
| Typ vozidla | Galaxy |
| montovaná strana | vnitřní |
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Průměr v mm | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,156 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1996 |
|---|---|
| Typ vozidla | Galaxy |
| montovaná strana | vnitřní |
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Průměr v mm | 20,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,151 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1996 |
|---|---|
| Typ vozidla | Galaxy |
| montovaná strana | vnitřní |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Průměr v mm | 23 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 651955 SA B0 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7200957 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost