MERCEDES-BENZ 124 limuzína (W124) 280 E (124.028) - Upevňovací díly od 10/1992 do 6/1993, 2799 ccm, 145 kW, 197 hp, M 104.942, limuzína
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| párová čísla výrobku | VKDS 358031 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 27,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 18,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| vnitřní průměr [mm] | 22,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 15,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| vnitřní průměr [mm] | 26,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 18,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| vnitřní průměr [mm] | 26,5 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | A 204767 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | vnější |
| Výška [mm] | 38 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 18,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 22,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 26,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost