KIA SOUL I (AM) 1.6 CVVT - Upevňovací díly od 2/2009 do 12/2011, 1591 ccm, 77 kW, 105 hp, G4FC, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 06/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 45 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 45 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 45 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| váha [g] | 44 g |
Dostupnost