HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.8 16V - Upevňovací díly od 11/1995 do 9/2000, 1795 ccm, 94 kW, 128 hp, G4GM, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 44 mm |
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 36 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 58,8 mm |
| Výška [mm] | 40,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 58,8 mm |
| Výška [mm] | 40,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 18,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 58,8 mm |
| Výška [mm] | 40,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost