CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.4 i (MBKFX, MBKFW) - Upevňovací díly od 7/1996 do 12/2011, 1360 ccm, 55 kW, 75 hp, KFW (TU3A), KFW (TU3JP), KFX (TU3JP), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez výškově stavitelného podvozku |
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46 mm |
| párová čísla výrobku | 270707 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 6554 |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 800 kg |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tvar | opatřený drážkou |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2008 |
| montovaná strana | vnější |
| Průměr v mm | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,219 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 05/98> |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1998 |
| pro OE číslo | 509465 |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 21,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| vnitřní průměr [mm] | 22,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 19,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 8364 |
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| vnitřní průměr [mm] | 21,0 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 8364 |
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| vnitřní průměr [mm] | 22,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Průměr v mm | 22 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 22 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 21 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Průměr v mm | 21 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost