VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TSI - Upevňovací díly od 10/2012 do 5/2014, 1395 ccm, 103 kW, 140 hp, CPTA, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 6Q0 411 314 Q |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 6Q0 411 314 E |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 17 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost