MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t valník/podvozek (B906) 519 CDI / BlueTEC 4x4 (906.153, 906.155, 906.253,... - Upevňovací díly od 3/2009 do 12/2018, 2987 ccm, 140 kW, 190 hp, OM 642.896, OM 642.898, OM 642.986, OM 642.992, valník/podvozek
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,153 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 20,8 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 52,3 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 15,5 mm |
| Délka [mm] | 54 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 30 mm |
| Délka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 26 mm |
| Výška [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez zesíleného stabilizátoru |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 54 mm |
| párová čísla výrobku | 271271 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 32 mm |
| párová čísla výrobku | 271601 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 49 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
| párová čísla výrobku | 274018 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9063262181 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 56 mm |
| Šířka [mm] | 48 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 9,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 11 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9063262581 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 68 mm |
| Šířka [mm] | 71 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 26,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 23 mm |
| pro PR-číslo | 0AC |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2013 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | E080282 |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | pěnová hmota |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost