MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t valník/podvozek (B906) 519 CDI / BlueTEC 4x4 (906.153, 906.155, 906.253,... - Upevňovací díly od 3/2009 do 12/2018, 2987 ccm, 140 kW, 190 hp, OM 642.896, OM 642.898, OM 642.986, OM 642.992, valník/podvozek
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 27,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 12,0 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | N446053 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| vnitřní průměr [mm] | 20,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | N532687 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 15,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 20,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 32,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | N446052 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| vnitřní průměr [mm] | 20,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | N532686 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | N446053 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| vnitřní průměr [mm] | 20,0 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | N532687 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 46 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| pro vozidla s celk.přípustnou hmotností [t] | 5 t |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 23 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 26 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
Dostupnost