MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI Šikmá zadní část (A0_A) 1.2 (A03A) - Upevňovací díly od 10/2012, 1193 ccm, 59 kW, 80 hp, 3A92, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 18 mm |
| Délka [mm] | 37 mm |
| Výška [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 36 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 36 mm |
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 38 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 36 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 37 mm |
| párová čísla výrobku | 271795 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 36 mm |
| Výška [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17,9 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 36 mm |
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 38 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 37 mm |
| Celková délka [mm] | 36 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17,9 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 36 mm |
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 38 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | Space Star |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 44 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 36 mm |
| Výška [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17,9 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 17,6 mm |
Dostupnost