VOLVO V40 Šikmá zadní část (525) T5 - Upevňovací díly od 3/2013 do 12/2015, 1984 ccm, 157 kW, 214 hp, B 5204 T9, Šikmá zadní část
| Typ vozidla | V40 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 18,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 18,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 16,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 19,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 16 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 3885 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 22,5 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 44 mm |
| Délka [mm] | 46 mm |
| Šířka [mm] | 49 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,085 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 18,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 46 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Tloušťka/síla [mm] | 44 mm |
| Délka [mm] | 46 mm |
| Šířka [mm] | 49,0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,085 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 18,4 mm |
Dostupnost
| Průměr 4 [mm] | 22,5 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Délka [mm] | 48 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 51,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 1304116 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost