OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) - Upevňovací díly od 3/2012 do 6/2015, 1956 ccm, 88 kW, 120 hp, A 20 DTE, kombi
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| párová čísla výrobku | 271178 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
| párová čísla výrobku | 271310 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
| párová čísla výrobku | 271734 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 350621 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 38 mm |
| Šířka [mm] | 47 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 26,5 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | D1000001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | D1999999 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tvar | opatřený drážkou |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 22 mm |
| Výška [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 24,5 mm |
| Délka [mm] | 42 mm |
| Výška [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 26 mm |
| Délka [mm] | 42 mm |
| Výška [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 21 mm |
| Délka [mm] | 42 mm |
| Výška [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | E1000001 |
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 24,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| párová čísla výrobku | 271177 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | E1000001 |
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tvar | opatřený drážkou |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | F1000001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | C1999999 |
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tvar | opatřený drážkou |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2012 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2014 |
| Číslo podvozku (VIN) od | D1000001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | E1999999 |
| montovaná strana | vnitřní |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Průměr v mm | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,197 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost