VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion - Upevňovací díly od 5/2002 do 6/2005, 1896 ccm, 110 kW, 150 hp, ARL, kombi
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Délka [mm] | 32 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 21 mm |
| Délka [mm] | 39 mm |
| Výška [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 11 mm |
| Délka [mm] | 36 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 32 mm |
| párová čísla výrobku | 270756 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2004 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J4220001 |
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 17 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,200 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >0903 , Ch. >1J_4_ |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2003 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J_4_060000 |
| pro OE číslo | 1J0411314G |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >0404 , Ch. >1J_4_ |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2004 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J_4_220000 |
| pro OE číslo | 1J0411314P |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >0404 , Ch. >1J_4_ |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2004 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J_4_220000 |
| pro OE číslo | 1J0411314P |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 0504> , Ch.1J_4_22 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/2003 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J_4_060001 |
| pro OE číslo | 1J0411314AC |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 21,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 19,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 16,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 20,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 18,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 18,0 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost