BMW 3 (E36) 325 tds - Upevňovací díly od 5/1993 do 2/1998, 2497 ccm, 105 kW, 143 hp, M51 D25 (256T1), limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 41 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 31 mm |
| párová čísla výrobku | 270907 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| párová čísla výrobku | 271049 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 33551136491 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 39 mm |
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Výška [mm] | 34 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16,5 mm |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Typ karosérie | kombi |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 34 mm |
| váha [g] | 37 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 61 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,116 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 23,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | červená |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s olejovým víčkem |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 80 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | červená |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| vnitřní průměr [mm] | 20,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s olejovým víčkem |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 80 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | červená |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s olejovým víčkem |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 80 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,034 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | červená |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s olejovým víčkem |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 80 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 61 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| párová čísla výrobku | 270465 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 61 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| párová čísla výrobku | 270810 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 61 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 53 mm |
| párová čísla výrobku | 270812 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s M-technikou |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 25,5 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s M-technikou |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 15 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 15 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Průměr v mm | 15 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,717 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost