BMW 5 (E34) 525 td - Upevňovací díly od 3/1993 do 8/1995, 2497 ccm, 85 kW, 115 hp, M51 D25 (256T1), limuzína
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| Výška [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 51 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 15 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 15 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 40 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Průměr v mm | 17 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Průměr v mm | 24 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 21 mm |
| Délka [mm] | 53 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Délka [mm] | 31 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Délka [mm] | 53 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 23 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,115 kg |
Dostupnost
| Průměr 4 [mm] | 24 mm |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 23,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost