MERCEDES-BENZ VITO autobus (W638) 114 2.3 (638.134, 638.194) - Upevňovací díly od 12/1996 do 7/2003, 2295 ccm, 105 kW, 143 hp, M 111.978, M 111.980, autobus
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 07991 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 24 mm |
| Délka [mm] | 54 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46 mm |
| párová čísla výrobku | 271246 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,198 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 13,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 13,2 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 24 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 46 mm |
| Výška 1 [mm] | 40 mm |
| Výška 2 [mm] | 46 mm |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost