SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI - Upevňovací díly od 3/2009 do 6/2013, 1798 ccm, 112 kW, 152 hp, CDAB, kombi
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 20,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 43 mm |
| párová čísla výrobku | 270845 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 34 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
| párová čísla výrobku | 274060 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 43,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | Part of 1K0411303BK |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 34 mm |
| Šířka [mm] | 44 mm |
| Výška [mm] | 46 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22,1 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 23,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkou |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 18,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,197 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,197 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 18,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,196 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 19,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,197 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 18,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 16,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost