PEUGEOT PARTNER Skříňová/velkoprostorová limuzína (5_, G_) 1.8 D - Upevňovací díly od 6/1996 do 12/2002, 1769 ccm, 43 kW, 58 hp, A9A (XUD7), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,086 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46 mm |
| párová čísla výrobku | 270707 |
Dostupnost
| Užitková hmotnost [kg] | 800 kg |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tvar | opatřený drážkou |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | Ranch |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Typ vozidla | Partner |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Tlumič pérování - systém | standardní tlumení |
| Užitková hmotnost [kg] | 800 kg |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,219 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| vnitřní průměr [mm] | 21,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 19,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 21,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Průměr v mm | 22 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 22 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 21 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tlumič pérování - systém | standardní tlumení |
| Užitková hmotnost [kg] | 800 kg |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 21 mm |
| montovaná strana | přední osa |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost