TOYOTA COROLLA (_E11_) 2.0 D (CE110_, CE110R) - Upevňovací díly od 4/1997 do 2/2000, 1975 ccm, 53 kW, 72 hp, 2C-E, limuzína
| Rok výroby od | 05/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/1999 |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| váha [g] | 32 g |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,052 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| párová čísla výrobku | 274245 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4881512280 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost