VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI - Upevňovací díly od 1/2010 do 3/2018, 2967 ccm, 150 kW, 204 hp, CASD, CJMA, CRCD, CVWA, SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 4 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Označení barvy | fialová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 24892 |
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| montovaná strana | přední náprava dole |
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 30594 |
| montovaná strana | přední náprava dole |
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Celková délka [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 36 mm |
| váha [g] | 51 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 62 mm |
| Šířka [mm] | 62 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Výška 1 [mm] | 61 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 64 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 36,5 mm |
| váha [g] | 49 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| váha [g] | 37 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| váha [g] | 37 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| váha [g] | 37 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| váha [g] | 38 g |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 36,4 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 37 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 38 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| párová čísla výrobku | 274179 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 36 mm |
| párová čísla výrobku | 274185 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost