SUBARU IMPREZA kupé (GFC) 2.0 Turbo AWD (GC8) - Upevňovací díly od 12/1996 do 12/2000, 1994 ccm, 155 kW, 211 hp, EJ20G, kupé
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 28 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 16 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Délka [mm] | 28 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Délka [mm] | 28,1 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 18 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost