CITROËN XSARA (N1) 1.9 D - Upevňovací díly od 4/1997 do 9/2000, 1905 ccm, 50 kW, 68 hp, DJY (XUD9A), Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 18,5 mm |
| váha [g] | 83 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| váha [g] | 97 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| váha [g] | 94 g |
Dostupnost