Všechny vozy - Upevňovací díly
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Tloušťka/síla [mm] | 38 mm |
| Délka [mm] | 29 mm |
| Šířka [mm] | 35 mm |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 36 mm |
| Délka [mm] | 39 mm |
| Šířka [mm] | 35 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 49 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,043 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 52 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,065 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 20 mm |
| Délka [mm] | 51 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 22,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,058 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 23,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,069 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 17 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 36 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,037 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,053 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 22,7 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 23,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 36 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 43 mm |
| Délka [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,067 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 46 mm |
| Délka [mm] | 47 mm |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,084 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,085 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 27,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 44 mm |
| Délka [mm] | 44 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,047 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,598 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost