LANCIA YPSILON (312_) 0.9 TwinAir (312.YXN11, 312.YXN1A) - Regulační interval od 12/2013 do 12/2018, 875 ccm, 59 kW, 80 hp, 312 A2.000, 312 A5.000, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 31269 |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-04 |
| Uvolnění výrobce | GM dexos2 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-S2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 3, 4 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 375 mm |
| Délka (v palcích) | 15 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 3, 4 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 3, 4 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 375 mm |
| Délka (v palcích) | 15 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 3, 4 |
| montovaná strana | oboustranná |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Délka [mm] | 380 mm |
| Délka (v palcích) | 15 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Přiložený adaptér | M+A+B |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Přiložený adaptér | M+A+B+C |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Přiložený adaptér | A,B,C |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 2, Montage A |
| Délka (v palcích) | 14 palec |
| délka 1 [mm] | 380 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 2, Montage A |
| Délka (v palcích) | 23 palec |
| délka 1 [mm] | 600 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 600 mm |
| Délka 2 [mm] | 380 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 03 |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Počet adaptérů | 10 |
| Počet adaptérů | 8 |
Dostupnost
| Kód motoru | 312A5000 |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| Uvolnění výrobce | PSA B71 2312 |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-DS1 |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat9.55535-GS1 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | 312A5000 |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| Uvolnění výrobce | PSA B71 2312 |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-DS1 |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat9.55535-GS1 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| Délka 1/délka 2 [mm] | 600 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tvar | 016 |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 240 mm |
| Délka (v palcích) | 9 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Množství | 2 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| styling | se spojlerem |
| délka 1 [mm] | 600 mm |
| Délka 2 [mm] | 380 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Délka [mm] | 380 mm |
| Délka (v palcích) | 15 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Přiložený adaptér | A,B |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | F19- push button |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Není určeno pro terénní provedení | Velká Británie |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 600/380 mm |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Jednotka množství | Sada |
| váha [g] | 220 g |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Hmotnost brutto [kg] | 292 g |
Dostupnost