LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 2.0 SD4 4x4 - Regulační interval od 8/2016 do 3/2022, 1999 ccm, 177 kW, 241 hp, 204DTA(AJ20D4), SUV
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 525 mm |
| Délka (v palcích) | 21 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 525 mm |
| Délka (v palcích) | 21 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 7 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
| montovaná strana | oboustranná |
| Délka [mm] | 525 mm |
| Délka (v palcích) | 21 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
| montovaná strana | oboustranná |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 7 |
| montovaná strana | oboustranná |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2018 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | GA000001 |
| montovaná strana | zadní |
| Způsob montáže | spojený svorkami |
| délka 1 [mm] | 380 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2016 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2018 |
| Číslo podvozku (VIN) od | FA516470 |
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 600 mm |
| Délka 2 [mm] | 500 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 08 |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Počet adaptérů | 10 |
| Počet adaptérů | 8 |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Kód motoru | INGENIUM I4 Diesel |
|---|---|
| obsah [litr] | 20 l |
| Uvolnění výrobce | API SN |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C 950-A |
| Uvolnění výrobce | STJLR.03.5007 |
| Doporučení výrobce oleje | IVECO 18-1811 SC1 LV |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost