VOLVO XC60 II (246) D4 Polestar AWD - Regulační interval od 1/2019 do 12/2021, 1969 ccm, 147 kW, 200 hp, D 4204 T14, SUV
| obsah [litr] | 20 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | VOLVO VCC RBS0-2AE |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535 DSX |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | C5 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-20 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2020 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Množství | 2 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| styling | se spojlerem |
| délka 1 [mm] | 650 mm |
| Délka 2 [mm] | 480 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | nevyhřívaná |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2020 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Množství | 2 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| styling | se spojlerem |
| délka 1 [mm] | 650 mm |
| Délka 2 [mm] | 480 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | vyhřívaná |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2020 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 430 mm |
| Délka (v palcích) | 17 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,143 kg |
| Přiložený adaptér | A,B |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 335 mm |
| Délka [mm] | 355 mm |
| Délka (v palcích) | 13 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Přiložený adaptér | R,S,T |
| Množství | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez specifického adaptéru vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 650/550 mm |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Délka (v palcích) | 26 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Způsob upevnění | Bajonetové připevnění (velké) |
| Množství | 1 |
| Množství | 10 |
| Množství | 2 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| styling | se spojlerem |
| Jednotka množství | Sada |
| váha [g] | 301 g |
| délka 1 [mm] | 550 mm |
| délka 1 [mm] | 650 mm |
| Délka 2 [mm] | 550 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se specifickým adaptérem vozidla |
| verze | Direct Fit |
| verze | Multi Fit |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Počet adaptérů | 9 |
| Hmotnost brutto [kg] | 361 g |
Dostupnost