VOLVO XC90 I VAN (275) 2.4 D5 AWD - Regulační interval od 9/2013 do 12/2014, 2400 ccm, 147 kW, 200 hp, D 5244 T18, Skříň/SUV
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | pro plastového ostřikovače |
| délka 1 [mm] | 350 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 0W-30 |
| specifikace | ACEA Light Duty A1/B |
| specifikace | ACEA Light Duty A5/B |
| specifikace | API Diesel CF |
| specifikace | API Gasoline SL |
| Olej | Syntetický olej |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 4 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 0W-30 |
| specifikace | ACEA Light Duty A1/B |
| specifikace | ACEA Light Duty A5/B |
| specifikace | API Diesel CF |
| specifikace | API Gasoline SL |
| Olej | Syntetický olej |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Délka [mm] | 530 mm |
| Délka (v palcích) | 21 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Přiložený adaptér | M+A+B |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Přiložený adaptér | M+A+B+C |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Přiložený adaptér | M+A+B+C |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 2, Montage B |
| Způsob montáže | spojený svorkami |
| Délka (v palcích) | 23 palec |
| délka 1 [mm] | 600 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Způsob montáže | spojený svorkami |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 600 mm |
| Délka 2 [mm] | 530 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | MAN M 3289 |
| Doporučení výrobce oleje | BMW 81 22 9 407 758 |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55550-AG3 |
| Doporučení výrobce oleje | Ford WSS-M2C 204-A |
| Doporučení výrobce oleje | MB 345.0 |
| Doporučení výrobce oleje | Opel 1940 766 |
| Doporučení výrobce oleje | VW G 002 000 |
| Doporučení výrobce oleje | VW G 004 000 |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 02K |
Dostupnost
| Kód motoru | D5244T18 |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| Uvolnění výrobce | VW 50601 |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | D5244T18 |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| Uvolnění výrobce | VW 50601 |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | D5244T18 |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| Uvolnění výrobce | API SL/CF |
| Uvolnění výrobce | Volvo VCC 95200377 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-3 |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | D5244T18 |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| Uvolnění výrobce | API SL/CF |
| Uvolnění výrobce | Volvo VCC 95200377 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-3 |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 3D-2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Množství | 2 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| délka 1 [mm] | 600 mm |
| Délka 2 [mm] | 525 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | MAN M 3289 |
| Doporučení výrobce oleje | BMW 81 22 9 407 758 |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55550-AG3 |
| Doporučení výrobce oleje | Ford WSS-M2C 204-A |
| Doporučení výrobce oleje | MB 345.0 |
| Doporučení výrobce oleje | Opel 1940 766 |
| Doporučení výrobce oleje | VW G 002 000 |
| Doporučení výrobce oleje | VW G 004 000 |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 02K |
Dostupnost
| Kód motoru | D5244T18 |
|---|---|
| obsah [litr] | 20 l |
| Uvolnění výrobce | API SL/CF |
| Uvolnění výrobce | Volvo VCC 95200377 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-3 |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | D5244T18 |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| Uvolnění výrobce | API SL/CF |
| Uvolnění výrobce | Volvo VCC 95200377 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-3 |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 134088 |
|---|---|
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,134 kg |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 134089 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 134088 |
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Způsob upevnění | Pinch Tab |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,111 kg |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost