KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.0 T-GDi - Regulační interval od 5/2015 do 7/2018, 998 ccm, 88 kW, 120 hp, G3LC, Schránky/šikmá záď
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | A |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| obsah [litr] | 5 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | FORD WSS-M2C913-D |
| Uvolnění výrobce | JAGUAR STJLR.03.5003 |
| Uvolnění výrobce | RENAULT RN0700 |
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 50081 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-G1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle API | SP |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | FORD WSS-M2C913-D |
| Uvolnění výrobce | JAGUAR STJLR.03.5003 |
| Uvolnění výrobce | RENAULT RN0700 |
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 50081 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-G1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle API | SP |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 20 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | FORD WSS-M2C913-D |
| Uvolnění výrobce | JAGUAR STJLR.03.5003 |
| Uvolnění výrobce | RENAULT RN0700 |
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 50081 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-G1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle API | SP |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 60 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | FORD WSS-M2C913-D |
| Uvolnění výrobce | JAGUAR STJLR.03.5003 |
| Uvolnění výrobce | RENAULT RN0700 |
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 50081 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-G1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle API | SP |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 208 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | FORD WSS-M2C913-D |
| Uvolnění výrobce | JAGUAR STJLR.03.5003 |
| Uvolnění výrobce | RENAULT RN0700 |
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 50081 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-G1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle API | SP |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 20 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-30 |
| specifikace | ACEA Light Duty A1/B |
| specifikace | ACEA Light Duty A5/B |
| specifikace | API Diesel CF |
| specifikace | API Gasoline SN |
| specifikace | ILSAC GF-4 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C913-C |
| Uvolnění výrobce | Jaguar Land Rover - |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Délka (v palcích) | 14 palec |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Počet adaptérů | 9 |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Délka (v palcích) | 14 palec |
| Množství | 10 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Počet adaptérů | 9 |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| montovaná strana | přední |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 650/550 mm |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Délka (v palcích) | 26 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Způsob upevnění | Bajonetové připevnění (velké) |
| Množství | 1 |
| Množství | 10 |
| Množství | 2 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| styling | se spojlerem |
| Jednotka množství | Sada |
| váha [g] | 301 g |
| délka 1 [mm] | 550 mm |
| délka 1 [mm] | 650 mm |
| Délka 2 [mm] | 550 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se specifickým adaptérem vozidla |
| verze | Direct Fit |
| verze | Multi Fit |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Počet adaptérů | 9 |
| Hmotnost brutto [kg] | 361 g |
Dostupnost