NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 dCi - Regulační interval od 4/2003, 2184 ccm, 102 kW, 139 hp, YD22DDT, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 450 mm |
| Délka (v palcích) | 18 palec |
| Doplňující výrobek/info 2 | s háky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 450 mm |
| Délka (v palcích) | 18 palec |
| Doplňující výrobek/info 2 | s háky |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 475 mm |
| Délka (v palcích) | 19 palec |
| Doplňující výrobek/info 2 | s háky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Počet dveří | 5 |
|---|---|
| montovaná strana | u spolujezdce |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Délka (v palcích) | 19 palec |
| Doplňující výrobek/info 2 | s háky |
| Stěrače - provedení | Stěrač se spoilerem-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 650 mm |
| Délka (v palcích) | 26 palec |
| Doplňující výrobek/info 2 | s háky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 650 mm |
| Délka (v palcích) | 26 palec |
| Doplňující výrobek/info 2 | s háky |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 650 mm |
| Délka (v palcích) | 26 palec |
| Doplňující výrobek/info 2 | s háky |
| Stěrače - provedení | Stěrač se spoilerem-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Počet dveří | 5 |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 675 mm |
| Délka (v palcích) | 27 palec |
| Doplňující výrobek/info 2 | s háky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Kód motoru | YD22DDTi |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-40 |
| specifikace | ACEA B3/B4 |
| specifikace | API CF |
| specifikace | BMW Longlife-98 |
| specifikace | Fiat 9.55535-M2 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | Mitsubishi |
| specifikace | Nissan |
| specifikace | Opel/GM-LL-B-025 |
| specifikace | Toyota Common Rail |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Kód motoru | YD22DDTi |
|---|---|
| obsah [litr] | 4 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-40 |
| specifikace | ACEA B3/B4 |
| specifikace | API CF |
| specifikace | BMW Longlife-98 |
| specifikace | Fiat 9.55535-M2 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | Mitsubishi |
| specifikace | Nissan |
| specifikace | Opel/GM-LL-B-025 |
| specifikace | Toyota Common Rail |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Kód motoru | YD22DDTi |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-40 |
| specifikace | ACEA B3/B4 |
| specifikace | API CF |
| specifikace | BMW Longlife-98 |
| specifikace | Fiat 9.55535-M2 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | Mitsubishi |
| specifikace | Nissan |
| specifikace | Opel/GM-LL-B-025 |
| specifikace | Toyota Common Rail |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Kód motoru | YD22DDTi |
|---|---|
| obsah [litr] | 10 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-40 |
| specifikace | ACEA B3/B4 |
| specifikace | API CF |
| specifikace | BMW Longlife-98 |
| specifikace | Fiat 9.55535-M2 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | Mitsubishi |
| specifikace | Nissan |
| specifikace | Opel/GM-LL-B-025 |
| specifikace | Toyota Common Rail |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Kód motoru | YD22DDTi |
|---|---|
| obsah [litr] | 20 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-40 |
| specifikace | ACEA B3/B4 |
| specifikace | API CF |
| specifikace | BMW Longlife-98 |
| specifikace | Fiat 9.55535-M2 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | Mitsubishi |
| specifikace | Nissan |
| specifikace | Opel/GM-LL-B-025 |
| specifikace | Toyota Common Rail |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Kód motoru | YD22DDTi |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-40 |
| specifikace | ACEA B3/B4 |
| specifikace | API CF |
| specifikace | BMW Longlife-98 |
| specifikace | Fiat 9.55535-M2 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | Mitsubishi |
| specifikace | Nissan |
| specifikace | Opel/GM-LL-B-025 |
| specifikace | Toyota Common Rail |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Kód motoru | YD22DDTi |
|---|---|
| obsah [litr] | 208 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-40 |
| specifikace | ACEA B3/B4 |
| specifikace | API CF |
| specifikace | BMW Longlife-98 |
| specifikace | Fiat 9.55535-M2 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | Mitsubishi |
| specifikace | Nissan |
| specifikace | Opel/GM-LL-B-025 |
| specifikace | Toyota Common Rail |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Kód motoru | YD22DDTi |
|---|---|
| obsah [litr] | 1000 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-40 |
| specifikace | ACEA B3/B4 |
| specifikace | API CF |
| specifikace | BMW Longlife-98 |
| specifikace | Fiat 9.55535-M2 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | Mitsubishi |
| specifikace | Nissan |
| specifikace | Opel/GM-LL-B-025 |
| specifikace | Toyota Common Rail |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Kód motoru | YD22DDTi |
|---|---|
| obsah [litr] | 20 l |
| Jednotka množství | Bulk |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-40 |
| specifikace | ACEA B3/B4 |
| specifikace | API CF |
| specifikace | BMW Longlife-98 |
| specifikace | Fiat 9.55535-M2 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | Mitsubishi |
| specifikace | Nissan |
| specifikace | Opel/GM-LL-B-025 |
| specifikace | Toyota Common Rail |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Kód motoru | YD22DDTi |
|---|---|
| obsah [litr] | 208 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-40 |
| specifikace | ACEA B3/B4 |
| specifikace | API CF |
| specifikace | BMW Longlife-98 |
| specifikace | Fiat 9.55535-M2 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | Mitsubishi |
| specifikace | Nissan |
| specifikace | Opel/GM-LL-B-025 |
| specifikace | Toyota Common Rail |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Kód motoru | YD22DDTi |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-40 |
| specifikace | ACEA B3/B4 |
| specifikace | API CF |
| specifikace | BMW Longlife-98 |
| specifikace | Fiat 9.55535-M2 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | Mitsubishi |
| specifikace | Nissan |
| specifikace | Opel/GM-LL-B-025 |
| specifikace | Toyota Common Rail |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Kód motoru | YD22DDTi |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 15W-40 |
| specifikace | ACEA A3/B4 |
| specifikace | ACEA E2 |
| specifikace | Allison C4 |
| specifikace | API CF |
| specifikace | API CF-4 |
| specifikace | API SL |
| specifikace | Caterpillar TO-2 |
| specifikace | Mack EO-L |
| specifikace | MAN 271 |
| specifikace | MAN M 3275-1 |
| specifikace | MB 229.1 |
| specifikace | MTU Typ 2 |
| specifikace | VOLVO VDS |
| specifikace | VW 50101 |
| specifikace | VW 50500 |
| specifikace | ZF TE-ML 07C |
| Olej | minerální olej |
Dostupnost