HONDA CR-V II (RD_) 2.2 CTDi (RD9) - Regulační interval od 2/2005 do 9/2006, 2204 ccm, 103 kW, 140 hp, N22A2, SUV
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,261 kg |
| obsah [litr] | 5 l |
| specifikace | Fiat 9.55535-S3 |
| specifikace | GM Dexos 2 |
| specifikace | MB 229.51 |
| specifikace | MB 229.52 |
| specifikace | OV 040 1547 - D30 |
| specifikace | VW 50200 |
| specifikace | VW 50500 |
| specifikace | VW 50501 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SN/CF |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-40 |
| specifikace | ACEA Light Duty C3 |
| specifikace | API Diesel CF |
| specifikace | API Gasoline SN |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-S2 |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C917-A |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | OPEL OV 040 1547-D40 |
| Uvolnění výrobce | Porsche A40 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Uvolnění výrobce | VW 50501 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 4 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-40 |
| specifikace | ACEA Light Duty C3 |
| specifikace | API Diesel CF |
| specifikace | API Gasoline SN |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-S2 |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C917-A |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | OPEL OV 040 1547-D40 |
| Uvolnění výrobce | Porsche A40 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Uvolnění výrobce | VW 50501 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 4 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | Porsche C30 |
| Uvolnění výrobce | VW 50400 |
| Uvolnění výrobce | VW 50700 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-DS1 |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-GS1 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 5 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-40 |
| specifikace | ACEA Light Duty C3 |
| specifikace | API Diesel CF |
| specifikace | API Gasoline SN |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-S2 |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C917-A |
| Uvolnění výrobce | GM dexos2™ superse |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | OPEL OV 040 1547-D40 |
| Uvolnění výrobce | Porsche A40 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Uvolnění výrobce | VW 50501 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 0W-30 |
| specifikace | ACEA Light Duty A1/B |
| specifikace | ACEA Light Duty A5/B |
| specifikace | API Diesel CF |
| specifikace | API Gasoline SL |
| Olej | Syntetický olej |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 4 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 0W-30 |
| specifikace | ACEA Light Duty A1/B |
| specifikace | ACEA Light Duty A5/B |
| specifikace | API Diesel CF |
| specifikace | API Gasoline SL |
| Olej | Syntetický olej |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-40 |
| specifikace | ACEA Light Duty C3 |
| specifikace | API Diesel CF |
| specifikace | API Gasoline SN |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-S2 |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C917-A |
| Uvolnění výrobce | GM dexos2™ superse |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | OPEL OV 040 1547-D40 |
| Uvolnění výrobce | Porsche A40 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Uvolnění výrobce | VW 50501 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 4 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-40 |
| specifikace | ACEA Light Duty C3 |
| specifikace | API Diesel CF |
| specifikace | API Gasoline SN |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-S2 |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C917-A |
| Uvolnění výrobce | GM dexos2™ superse |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | OPEL OV 040 1547-D40 |
| Uvolnění výrobce | Porsche A40 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Uvolnění výrobce | VW 50501 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 5 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-40 |
| specifikace | ACEA Light Duty C3 |
| specifikace | API Diesel CF |
| specifikace | API Gasoline SN |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-S2 |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C917-A |
| Uvolnění výrobce | GM dexos2™ superse |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | OPEL OV 040 1547-D40 |
| Uvolnění výrobce | Porsche A40 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Uvolnění výrobce | VW 50501 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-40 |
| specifikace | ACEA Light Duty C3 |
| specifikace | API Diesel CF |
| specifikace | API Gasoline SN |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-S2 |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C917-A |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | OPEL OV 040 1547-D40 |
| Uvolnění výrobce | Porsche A40 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Uvolnění výrobce | VW 50501 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 4 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-40 |
| specifikace | ACEA Light Duty C3 |
| specifikace | API Diesel CF |
| specifikace | API Gasoline SN |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-S2 |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C917-A |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | OPEL OV 040 1547-D40 |
| Uvolnění výrobce | Porsche A40 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Uvolnění výrobce | VW 50501 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-30 |
| specifikace | ACEA Light Duty A1/B |
| specifikace | ACEA Light Duty A5/B |
| specifikace | API Gasoline SN |
| specifikace | ILSAC GF-5 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C913-C |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C913-D |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 5 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-30 |
| specifikace | ACEA Light Duty A1/B |
| specifikace | ACEA Light Duty A5/B |
| specifikace | API Gasoline SN |
| specifikace | ILSAC GF-5 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C913-C |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C913-D |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 525 mm |
| Délka (v palcích) | 21 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 525 mm |
| Délka (v palcích) | 21 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
| montovaná strana | oboustranná |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost