SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI - Regulační interval od 11/2005 do 5/2010, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, BMM, kombi
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Délka (v palcích) | 16 palec |
| váha [g] | 39 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Délka (v palcích) | 16 palec |
| Přiložený adaptér | G |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 480 mm |
| Délka (v palcích) | 19 palec |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
| Hmotnost [kg] | 0,109 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19315 |
|---|---|
| pro OE číslo | 3C0127400C |
| Omezení výrobce | UFI |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19315 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19315 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-30 |
| specifikace | ACEA C3 |
| specifikace | API SN |
| specifikace | BMW Longlife-04 |
| specifikace | MB 229.31/229.51/229 |
| specifikace | VW 50400/50700 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | Porsche C30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 4 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-30 |
| specifikace | ACEA C3 |
| specifikace | API SN |
| specifikace | BMW Longlife-04 |
| specifikace | MB 229.31/229.51/229 |
| specifikace | VW 50400/50700 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | Porsche C30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 20 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-30 |
| specifikace | ACEA C3 |
| specifikace | API SN |
| specifikace | BMW Longlife-04 |
| specifikace | MB 229.31/229.51/229 |
| specifikace | VW 50400/50700 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | Porsche C30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 60 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-30 |
| specifikace | ACEA C3 |
| specifikace | API SN |
| specifikace | BMW Longlife-04 |
| specifikace | MB 229.31/229.51/229 |
| specifikace | VW 50400/50700 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | Porsche C30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 210 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-30 |
| specifikace | ACEA C3 |
| specifikace | API SN |
| specifikace | BMW Longlife-04 |
| specifikace | MB 229.31/229.51/229 |
| specifikace | VW 50400/50700 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | Porsche C30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-30 |
| specifikace | ACEA C3 |
| specifikace | API SP |
| specifikace | Approved under VW 50 |
| specifikace | BMW Longlife-04 |
| specifikace | MB 229.31/229.51/229 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | Opel OV0401547-D30/G |
| Uvolnění výrobce | Porsche C30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 4 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-30 |
| specifikace | ACEA C3 |
| specifikace | API SP |
| specifikace | Approved under VW 50 |
| specifikace | BMW Longlife-04 |
| specifikace | MB 229.31/229.51/229 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | Opel OV0401547-D30/G |
| Uvolnění výrobce | Porsche C30 |
Dostupnost