SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI - Regulační interval od 11/2005 do 5/2010, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, BMM, kombi
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Přiložený adaptér | A |
| Délka [mm] | 610 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 483 mm |
| Délka (v palcích) | 19 palec |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 610 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Délka [mm] | 475 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka 2 [mm] | 480 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se specifickým adaptérem vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 480 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se specifickým adaptérem vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se specifickým adaptérem vozidla |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
| vícedílný | pětidílný |
Dostupnost
| Jednotka množství | Sada |
|---|---|
| typ filtru | Čistící filtr |
| vícedílný | pětidílný |
Dostupnost
| Jednotka množství | Sada |
|---|---|
| typ filtru | Filtr s aktivním uhlím |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se vzduchovým filtrem |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
| vícedílný | pětidílný |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
| vícedílný | pětidílný |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 400 mm |
| Délka (v palcích) | 16 palec |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 2 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Délka (v palcích) | 19 palec |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 2 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,961 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| specifikace | BMW Longlife-04 |
| specifikace | MB 229.51 |
| specifikace | VW 50400 |
| specifikace | VW 50400/50700 |
| specifikace | VW 50700 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SN/CF |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,1 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 4 l |
| specifikace | BMW Longlife-04 |
| specifikace | MB 229.51 |
| specifikace | VW 50400 |
| specifikace | VW 50400/50700 |
| specifikace | VW 50700 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SN/CF |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost