DACIA 1410 kombi 1.4 - Regulační interval od 6/1994 do 12/1998, 1397 ccm, 48 kW, 65 hp, 102.00, kombi
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| délka 1 [mm] | 400 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Volitelné | Ano |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 400 mm |
| Délka 2 [mm] | 400 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 400 mm |
| Délka 2 [mm] | 400 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| obsah [litr] | 4 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-01 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 10725 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 12991 |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.5 |
| Uvolnění výrobce | Porsche A40 |
| Uvolnění výrobce | PSA B71 2296 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50200 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-N2 |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-Z2 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle API | SN+ |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-01 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 10725 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 12991 |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.5 |
| Uvolnění výrobce | Porsche A40 |
| Uvolnění výrobce | PSA B71 2296 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50200 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-N2 |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-Z2 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle API | SN+ |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 4 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | MB 229.3 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50200 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-M2 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle API | SN+ |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 209 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-01 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 10725 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 12991 |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.5 |
| Uvolnění výrobce | Porsche A40 |
| Uvolnění výrobce | PSA B71 2296 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50200 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-N2 |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-Z2 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle API | SN+ |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 209 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | MB 229.3 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50101 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 55 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-01 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 10725 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 12991 |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.5 |
| Uvolnění výrobce | Porsche A40 |
| Uvolnění výrobce | PSA B71 2296 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50200 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-N2 |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-Z2 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle API | SN+ |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 209 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | MB 229.3 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50200 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-M2 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle API | SN+ |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| styling | se spojlerem |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 400 mm |
| Délka 2 [mm] | 400 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač se spoilerem-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 400 mm |
| Délka 2 [mm] | 400 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | HKSTD |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Délka (v palcích) | 16 palec |
| váha [g] | 83 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 400 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| montovaná strana | oboustranná |
| Délka [mm] | 454 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Délka [mm] | 400 mm |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 16 palec |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
| Počet adaptérů | 1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 400 mm |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 16 palec |
| Množství | 10 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
| Počet adaptérů | 1 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 5 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-01 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 10725 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 12991 |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.5 |
| Uvolnění výrobce | Porsche A40 |
| Uvolnění výrobce | PSA B71 2296 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50200 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-N2 |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-Z2 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle API | SN+ |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 20 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | MB 229.3 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50101 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 20 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-01 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 10725 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 12991 |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.5 |
| Uvolnění výrobce | Porsche A40 |
| Uvolnění výrobce | PSA B71 2296 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50200 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-N2 |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-Z2 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle API | SN+ |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost