TOYOTA AURIS (_E15_) 1.4 (ZZE150_, ZZE150R) - Regulační interval od 3/2007 do 9/2012, 1398 ccm, 71 kW, 97 hp, 4ZZ-FE, Šikmá zadní část
| obsah [litr] | 55 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-04 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 11106 |
| Uvolnění výrobce | GM Dexos2 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Corolla |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | VW 50400 |
| Uvolnění výrobce | VW 50700 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Corolla |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | VW 50400 |
| Uvolnění výrobce | VW 50700 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | 4ZZ-FE |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| Viskozitní třída SAE | 5W-30 |
| specifikace | ACEA Light Duty A1/B |
| specifikace | ACEA Light Duty A5/B |
| specifikace | API Gasoline SN |
| specifikace | ILSAC GF-5 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C913-C |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C913-D |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | 4ZZ-FE |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| Viskozitní třída SAE | 5W-30 |
| specifikace | ACEA Light Duty A1/B |
| specifikace | ACEA Light Duty A5/B |
| specifikace | API Gasoline SN |
| specifikace | ILSAC GF-5 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C913-C |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C913-D |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Délka (v palcích) | 26 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Délka (v palcích) | 16 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Délka (v palcích) | 26 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Délka (v palcích) | 16 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
| montovaná strana | oboustranná |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Délka (v palcích) | 26 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Délka (v palcích) | 12 palec |
| Množství | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Délka (v palcích) | 14 palec |
| Množství | 1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 400 mm |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 16 palec |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U |
| Množství | 1 |
| styling | se spojlerem |
| Stěrače - provedení | Lišta stěrače s optickým upozorněním na opotřebení |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Délka (v palcích) | 16 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Přiložený adaptér | R |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Délka (v palcích) | 16 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Přiložený adaptér | M+A+B+C |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Délka (v palcích) | 26 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Přiložený adaptér | M+A+B+C |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Délka (v palcích) | 16 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Délka (v palcích) | 26 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | A |
| Množství | 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Délka (v palcích) | 16 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,121 kg |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| styling | se spojlerem |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Délka (v palcích) | 26 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| styling | se spojlerem |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost