MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Krabice (B906) 311 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) - Regulační interval od 2/2008 do 12/2009, 2148 ccm, 80 kW, 109 hp, OM 646.985, Krabice
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | Allison C4 |
| Uvolnění výrobce | Dexron III G |
| Uvolnění výrobce | Dexron III H |
| Uvolnění výrobce | Dexron TASA ` |
| Uvolnění výrobce | Ford Mercon |
| Uvolnění výrobce | MAN 339 Typ L1 |
| Uvolnění výrobce | MAN 339 Typ V1 |
| Uvolnění výrobce | MAN 339 Typ Z1 |
| Uvolnění výrobce | MB-Freigabe 236.1 |
| Uvolnění výrobce | Voith H55.6335.XX |
| Uvolnění výrobce | ZF TE-ML 03D |
| Uvolnění výrobce | ZF TE-ML 04D |
| Uvolnění výrobce | ZF TE-ML 14A |
| Uvolnění výrobce | ZF TE-ML 17C |
| Uvolnění výrobce | ZF004926 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | Allison C4 |
| Uvolnění výrobce | Dexron III H |
| Uvolnění výrobce | Ford Mercon V |
| Uvolnění výrobce | Hyundai SP-II/SP-III |
| Uvolnění výrobce | Kia SP-II/SP-III |
| Uvolnění výrobce | Mazda ATF M-III |
| Uvolnění výrobce | Mazda ATF M-V |
| Uvolnění výrobce | Nissan AT D Fluid |
| Uvolnění výrobce | Nissan AT J Fluid |
| Uvolnění výrobce | Nissan AT K Fluid |
| Uvolnění výrobce | Toyota T-II |
| Uvolnění výrobce | Toyota T-IV |
| Specifikace podle JASO | 1-A |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | B |
| Způsob upevnění | Pinch Tab |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| váha [g] | 164 g |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | B |
| Způsob upevnění | Pinch Tab |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Délka (v palcích) | 26 palec |
| váha [g] | 173 g |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | CR1214Z |
| Způsob upevnění | Pinch Tab |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 650/600 mm |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Přiložený adaptér | CR1214Z, CR1206Z |
| Jednotka množství | Sada |
| Délka 2 [mm] | 600 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Způsob upevnění | Pinch Tab |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Délka (v palcích) | 16 palec |
| Přiložený adaptér | I, H |
Dostupnost
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| Počet dveří | 5 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Počet dveří | 5 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Délka (v palcích) | 26 palec |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Počet dveří | 5 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Množství | 2 |
| délka 1 [mm] | 650 mm |
| Délka 2 [mm] | 600 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Množství | 2 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 650 mm |
| Délka 2 [mm] | 600 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 2;MonageB |
| montovaná strana | přední |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| délka 1 [mm] | 600 mm |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
| Počet adaptérů | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 2;MonageB |
| montovaná strana | přední |
| Délka (v palcích) | 26 palec |
| délka 1 [mm] | 650 mm |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
| Počet adaptérů | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 6 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Počet adaptérů | 8 |
Dostupnost