RENAULT TRAFIC valník/podvozek (T_, P_, V_) 2.0 - Regulační interval od 3/1980 do 12/1986, 1995 ccm, 63 kW, 86 hp, 829 720, 829 721, valník/podvozek
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-40 |
| specifikace | ACEA Light Duty C3 |
| specifikace | API Gasoline SN Plus |
| specifikace | API Gasoline SP |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-04 |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-S2 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 4 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-40 |
| specifikace | ACEA Light Duty C3 |
| specifikace | API Gasoline SN Plus |
| specifikace | API Gasoline SP |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-04 |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-S2 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | 829/J6R |
|---|---|
| obsah [litr] | 4 l |
| Olej | minerální olej |
| Uvolnění výrobce | MB 229.1 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle API | SN/CF |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-40 |
| specifikace | ACEA Light Duty C3 |
| specifikace | API Gasoline SN Plus |
| specifikace | API Gasoline SP |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-04 |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-S2 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 4 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-40 |
| specifikace | ACEA Light Duty C3 |
| specifikace | API Gasoline SN Plus |
| specifikace | API Gasoline SP |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-04 |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-S2 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 10W-40 |
| specifikace | ACEA Light Duty A3/B |
| specifikace | API Gasoline SP |
| Olej | polosyntetický olej |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-D2 |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.3 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50101 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 4 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 10W-40 |
| specifikace | ACEA Light Duty A3/B |
| specifikace | API Gasoline SP |
| Olej | polosyntetický olej |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-D2 |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.3 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50101 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Délka (v palcích) | 19 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Přiložený adaptér | M+A+B+C |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1980 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| délka 1 [mm] | 450 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1980 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Volitelné | Ano |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 450 mm |
| Délka 2 [mm] | 450 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1980 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Volitelné | Ano |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 500 mm |
| Délka 2 [mm] | 500 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1980 |
|---|---|
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 500 mm |
| Délka 2 [mm] | 500 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1980 |
|---|---|
| Délka [mm] | 450 mm |
| montovaná strana | přední |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 450 mm |
| Délka 2 [mm] | 450 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1980 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 450 mm |
| styling | se spojlerem |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 450 mm |
| Délka 2 [mm] | 450 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač se spoilerem-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1980 |
|---|---|
| Délka [mm] | 500 mm |
| montovaná strana | přední |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 500 mm |
| Délka 2 [mm] | 500 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1980 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 500 mm |
| styling | se spojlerem |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 500 mm |
| Délka 2 [mm] | 500 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač se spoilerem-Bügelwischblatt |
Dostupnost