RENAULT RAPID Skříňová/velkoprostorová limuzína (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A) - Dodatečné práce od 9/1991 do 3/1998, 1239 ccm, 40 kW, 55 hp, C3G 710, C3G 712, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Omezení výrobce | BENDIX |
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,685 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pákou |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203,2 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Omezení výrobce | BENDIX |
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,712 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pákou |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203,2 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Omezení výrobce | BENDIX |
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,436 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203,0 mm |
| Průměr pístu [mm] | 20,64 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229,0 mm |
| Průměr pístu [mm] | 22,20 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 203,2 mm |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Omezení výrobce | BENDIX |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Vrtání válce [mm] | 21 mm |
| Průměr bubnu [mm] | 203 mm |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| WVA číslo | 685347 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 203 mm |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez válce kolových brzd |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pákou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | E190R-01109/005 |
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,116 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 203 mm |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,422 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | E9-90R-02.7055 |
| Průměr v mm | 203 mm |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,72 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pákou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
| Zkušební značka | E9 90R 01702/009 |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1993 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1995 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Omezení výrobce | BENDIX |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Omezení výrobce | BENDIX |
| Zkušební značka | E1 90R 01195/061 |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s válcem kolových brzd |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Průměr pístu [mm] | 20,6 mm |
Dostupnost