NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.0 D (ULC22) - Dodatečné práce od 10/1986 do 12/1995, 1952 ccm, 47 kW, 64 hp, LD20, autobus
| Rok výroby od | 07/1987 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 41 mm |
| Průměr díry [mm] | 21 mm |
| Způsob montáže | není předmontováno |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 6 -díra |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,15 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 260 mm |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 41 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,7 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 260 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,773 kg |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 260 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 260,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 260 mm |
| Šířka [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 228,6 mm |
| Šířka [mm] | 41 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,682 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 228,6 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,676 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Brzdový systém | Sumitomo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 260 mm |
| Šířka [mm] | 52 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,694 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 230 mm |
| Šířka [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 228 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1987 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 260 mm |
| Šířka [mm] | 51,3 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | AKEBONO |
|---|---|
| Šířka [mm] | 41 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s válcem kolových brzd |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
| Průměr pístu [mm] | 22,2 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1987 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/1994 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 41 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228,6 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 41 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 52 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 260 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 41 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228,6 mm |
| Průměr pístu [mm] | 22,2 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1987 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 41 mm |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228,6 mm |
| Průměr pístu [mm] | 20,64 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 51 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,71 kg |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 260 mm |
Dostupnost