DAIHATSU CHARMANT (A) 1.3 (A35) - Dodatečné práce od 11/1981 do 7/1987, 1290 ccm, 48 kW, 65 hp, 4K, limuzína
| Rok výroby od | 12/1981 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 36 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| Šířka [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 200 mm |
| Šířka [mm] | 36,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 200 mm |
| Šířka [mm] | 36,5 mm |
Dostupnost