CITROËN GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.6 THP 165 - Jednotlivé díly - spojovací tyč od 4/2018, 1598 ccm, 110 kW, 150 hp, 5GX (EP6FDTMD), velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| párová čísla výrobku | JTE2013 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| párová čísla výrobku | JTE2005 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr závitu 1 | M14x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1,5 |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 222 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 215 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 14,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 215 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 14,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 215 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,809 kg |
| Velikost závitu | FM14X1.5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 14,3 mm |
| Rozměr závitu 2 | MM12X1.5 RHT |
| párová čísla výrobku | 231025 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 215 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,838 kg |
| Velikost závitu | FM14X1.5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 14,3 mm |
| Rozměr závitu 2 | MM12X1.5 RHT |
| párová čísla výrobku | 231024 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,425 kg |
| Rozměr závitu 1 | MM14X1.5 RHT |
| Rozměr závitu 2 | MM14X1.5 RHT |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 222 mm |
| párová čísla výrobku | 240708 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Vnější závit 1 [mm] | M 14 x 1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 14 x 1,5 mm |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 236,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 215 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M 14 x 1,5 mm |
| Vnější závit [mm] | M 12 x 1,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| párová čísla výrobku | 723 720 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 215 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M 14 x 1,5 mm |
| Vnější závit [mm] | M 12 x 1,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| párová čísla výrobku | 723 719 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| pro OE číslo | 1610817680 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | S071654 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 215 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,803 kg |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,5 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 224 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Vnější závit 1 [mm] | M14x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 215 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M14x1,5 mm |
| párová čísla výrobku | 49401906 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 215 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M14x1,5 mm |
| párová čísla výrobku | 49401905 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 19 mm |
| Tvar | rovný |
| délka 1 [mm] | 215 mm |
| Délka 2 [mm] | 27 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | CI-ES-13990 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 19 mm |
| Tvar | rovný |
| délka 1 [mm] | 215 mm |
| Délka 2 [mm] | 27 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | CI-ES-13989 |
Dostupnost