MERCEDES-BENZ 124 limuzína (W124) 200 E - Jednotlivé díly - spojovací tyč od 11/1992 do 5/1993, 1997 ccm, 77 kW, 105 hp, M 102.922, limuzína
| Délka [mm] | 90 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Velikost závitu | MM14X1.5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 12,6 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | 230224 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | 14x1,5 mm |
| druh závitu | s levotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | L2305 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Vnější závit [mm] | 14x1,5 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Tvar | rovný |
| délka 1 [mm] | 80 mm |
| Délka 2 [mm] | 18 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X1 |
| Rozměr závitu 2 | M14X1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Vnější závit [mm] | M 14 x 1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 135 mm |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr kužele [mm] | 14 mm |
| Vnější závit [mm] | M14x1,5 mm |
| druh závitu | s levotočivým závitem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTE523 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Hmotnost [kg] | 0,441 kg |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| druh závitu | s levotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | V30-7165 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Hmotnost [kg] | 0,441 kg |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| druh závitu | s levotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | V30-7164 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 12,6 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X1 |
| Rozměr závitu 2 | M14X1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,5 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| pro OE číslo | A 124 330 09 03 |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnitřní |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| druh závitu | s levotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | 69-0354 |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|---|
| pro OE číslo | A 124 330 08 03 |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnitřní |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| druh závitu | s levotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | 69-0087 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 13 mm |
| váha [g] | 351 g |
| Délka 2 [mm] | 135 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M 14x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,5 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnitřní |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 538 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,14 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 12,5 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 14,5 mm |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | 010 |
| Rozměr klíče | 17 |
Dostupnost