ROVER 400 II (RT) 414 - Jednotlivé díly - spojovací tyč od 3/1996 do 12/1999, 1396 ccm, 55 kW, 75 hp, 14 K2F, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | MM12X1,25R |
| jen ve spojení s | NUT + WASHER |
| Rozměr závitu 1 | MM14X1,5R |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 175 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 181 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1,5 |
| párová čísla výrobku | 31-16 020 0011 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Vnitřní závit [mm] | 14 x 1,5 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | L40110 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Vnitřní závit [mm] | 14 x 1,5 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | L40109 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 75 mm |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Rozměr kužele [mm] | 12,7 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | TA1663 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 75 mm |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Rozměr kužele [mm] | 12,7 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | TA1662 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Velikost závitu | 14x1,5 |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | 5032606 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 180 mm |
| Velikost závitu | FM14x1,5R |
| Rozměr kužele [mm] | 12,9 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,25R |
| párová čísla výrobku | 47330 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 175 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM14x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | MM12x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr závitu 1 | M14x1,5 A |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,25 A |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 173 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 12,7 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M14x1,50 mm |
| párová čísla výrobku | 840 0645 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 12,7 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M14x1,50 mm |
| párová čísla výrobku | 840 0644 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 179 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,533 kg |
| Velikost závitu | FM14X1.5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 13,1 mm |
| Rozměr závitu 2 | MM10X1.25 RHT |
| párová čísla výrobku | 230139 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 180 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,531 kg |
| Velikost závitu | FM14X1.5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 12,7 mm |
| Rozměr závitu 2 | MM10X1.25 RHT |
| párová čísla výrobku | 230138 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| Rozměr závitu 1 | MM14X1.5 RHT |
| Rozměr závitu 2 | MM12X1.25 RHT |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 175 mm |
| párová čísla výrobku | 240104 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 199 mm |
| Vnitřní závit [mm] | 14 X 1,5 mm |
| Vnější závit [mm] | 10 X 1,25 mm |
| celková výška [mm] | 67,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 200 mm |
| Vnitřní závit [mm] | 14 X 1,5 mm |
| Vnější závit [mm] | 10 X 1,25 mm |
| celková výška [mm] | 67,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| pro OE číslo | 53010SR3010 |
| Rozměr závitu 1 | M14X1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Rozměr závitu 1 | MM14X1.5 RHT |
| Rozměr závitu 2 | MM12X1.25 RHT |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 180 mm |
| Výška [mm] | 68 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,62 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 14 mm |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| Materiál | železo |
| Délka 2 [mm] | 21 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | KTR1174 |
Dostupnost