HONDA CR-V IV (RM_) 2.0 iVtec (RE5, RM1) - Jednotlivé díly - spojovací tyč od 10/2012, 1997 ccm, 114 kW, 155 hp, R20A5, R20A6, R20A9, SUV
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | MM16X1R |
| jen ve spojení s | NUT + WASHER |
| Rozměr závitu 1 | MM14X1,5R |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 255 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 154 mm |
| Velikost závitu | FM14X1,5R |
| Rozměr kužele [mm] | 13,6 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
| párová čísla výrobku | 58845 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 154 mm |
| Velikost závitu | FM14X1,5R |
| Rozměr kužele [mm] | 13,6 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
| párová čísla výrobku | 58844 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27802 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 153 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,582 kg |
| Rozměr klíče | 17 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| párová čísla výrobku | 33 10 7874 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27802 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 153 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,582 kg |
| Rozměr klíče | 17 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| párová čísla výrobku | 33 10 7873 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27802 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 153 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,582 kg |
| Rozměr klíče | 17 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| párová čísla výrobku | ADBP870041 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 256 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,519 kg |
| Vnější závit 1 [mm] | M16x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 153 mm |
| párová čísla výrobku | VKDY 813027 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 153 mm |
| párová čísla výrobku | VKDY 813026 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 170 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M14 X 1.5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 170 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M14 X 1.5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 154 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,49 kg |
| Velikost závitu | FM14X1.5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 13,6 mm |
| Rozměr závitu 2 | MM12X1.25 RHT |
| párová čísla výrobku | 231277 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 154 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,49 kg |
| Velikost závitu | FM14X1.5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 13,6 mm |
| Rozměr závitu 2 | MM12X1.25 RHT |
| párová čísla výrobku | 231276 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 155 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,583 kg |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 155 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,583 kg |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 170 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M14 X 1.5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 170 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M14 X 1.5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 170 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M14 X 1.5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 170 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M14 X 1.5 mm |
Dostupnost