FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V - Tažné zařízení od 2/1999 do 11/2004, 1988 ccm, 96 kW, 131 hp, EDDB, EDDC, EDDD, EDDF, kombi
| doba montáže (v hod.) | 1,25 hod |
|---|---|
| mechanicky obrobeno | s neviditelným výřezem pro nárazník |
| ne pro variantu vybavení | RS |
| Zkušební značka | EC |
| D-hodnota v kN | 7,7 kN |
| Tažná tyč pro náklad [kg] | 75 kg |
| Nosnost přívěsu [kg] | 1300 kg |
| Hmotnost [kg] | 19,37 kg |
| Barva | černá |
| Tažné zařízení | s pevnou kulovou hlavou |
Dostupnost