OPEL KADETT E karoserie/kombi (T85) 1.7 D (C70, D70) - Nádobka na vodu do ostřikovače od 8/1988 do 9/1992, 1699 ccm, 42 kW, 57 hp, 17 D, karoserie/kombi
| Barva | bílá |
|---|---|
| Tvar | T-kus |
| Průměr hadice [mm] | 5 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | JE100001 |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 15,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Tvar | T-kus |
|---|---|
| Množství | 25 |
Dostupnost
| Tvar | Y-forma |
|---|---|
| Množství | 25 |
Dostupnost
| Tvar | rovný |
|---|---|
| Množství | 25 |
Dostupnost