TOYOTA YARIS Schránky/šikmá záď (_P13_) 1.3 VVTi (NSP130) - Nádobka na vodu do ostřikovače od 10/2012 do 3/2017, 1329 ccm, 73 kW, 99 hp, 1NR-FE, Schránky/šikmá záď
| Doplňující výrobek/info 2 | s čerpadlem |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,570 kg |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Materiál | PE (Polyethylen) |
| Materiál | PP (polypropylen) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s hadicí |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s čerpadlem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,570 kg |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Materiál | PE (Polyethylen) |
| Materiál | PP (polypropylen) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s hadicí |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s čerpadlem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,570 kg |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Materiál | PE (Polyethylen) |
| Materiál | PP (polypropylen) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s hadicí |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s čerpadlem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
Dostupnost
| Tvar | T-kus |
|---|---|
| Množství | 25 |
Dostupnost
| Tvar | Y-forma |
|---|---|
| Množství | 25 |
Dostupnost
| Tvar | rovný |
|---|---|
| Množství | 25 |
Dostupnost