MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 230 (163.136) - Nádobka na vodu do ostřikovače od 2/1998 do 6/2005, 2295 ccm, 110 kW, 150 hp, M 111.977, SUV
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez ostřikovači světlometů |
|---|---|
| Výška [mm] | 12 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 6,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Tvar | T-kus |
|---|---|
| Množství | 25 |
Dostupnost
| Tvar | Y-forma |
|---|---|
| Množství | 25 |
Dostupnost
| Tvar | rovný |
|---|---|
| Množství | 25 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost