VW CADDY II pick-up (9U7) 1.9 D - Tryska ostřikovače od 6/1996 do 12/2000, 1896 ccm, 47 kW, 64 hp, AEF, pick-up
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | nevyhřívaná |
| Provedení čisticí trysky | Tryska s dvěma otvory |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Počet koncovek | 1 |
| Provedení čisticí trysky | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 9K-1-512 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 9K-1-512 000 |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2000 mm |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s částmi konektoru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 25000 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 4 mm |
| Vnější průměr [mm] | 7 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez části konektoru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2000 mm |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s částmi konektoru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 25000 mm |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez části konektoru |
Dostupnost