RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM16) - Systém čištění skel od 1/2007 do 6/2009, 1461 ccm, 76 kW, 103 hp, K9K 734, Kabriolet
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | WP |
| Omezení výrobce | Mako |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Výkon (v kW) | 0,04 kW |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Výkon (v kW) | 0,04 kW |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost