FIAT DOBLO autobus (263_) 2.0 D Multijet (263AXF1B) - Systém čištění skel od 1/2010 do 12/2023, 1956 ccm, 99 kW, 135 hp, 263 A1.000, autobus
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 51810592 |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | WP |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 51810592 |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 51810592 |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 51810592 |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 51810592 |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 51810592 |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | WP |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost