AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro - Spínač / relé od 5/2000 do 9/2001, 2671 ccm, 280 kW, 380 hp, ASJ, AZR, kombi
| Vybavení vozidla | pro vozidla s ostřikovači světlometů |
|---|---|
| pro OE číslo | 4B0 955 531 C |
| Spojovací technika | 10 x 6,3 mm |
| Spojovací technika | 6 x 2,8 mm |
| Šířka [mm] | 60 mm |
| Výška [mm] | 70 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 16 pólová |
| číslo relé | 377 |
| číslo relé | 389 |
| Hloubka [mm] | 30 mm |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8D-1-200 000 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Proud [A] | 12 A |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez dešťového senzoru |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez ostřikovači světlometů |
| Počet kontaktů zástrčky | 11 pólová |
| číslo relé | 377 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez dešťového senzoru |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 16 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez dešťového senzoru |
|---|
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez dešťového senzoru |
|---|
Dostupnost